powiększ tekst A A A

poniedziałek 22.02.2016

Kategoria
Komunikaty, ostrzeżenia

Informacje dot. "Rodzina 500+"

                     Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Trzcianie informuje, że wnioski w sprawie programu wspierania rodzin „Rodzina 500+" można będzie składać dopiero od 1 kwietnia 2016r.
W tej chwili trwają przygotowania m.in. techniczne, m.in. pracujemy nad przygotowaniem stanowisk, które będą w stanie obsłużyć większą od dotychczasowej liczbę klientów.

Wnioski będą dostępne na naszej stronie internetowej www.gopstrzciana.pl, a składać je będzie można dopiero od 1 kwietnia, nie wcześniej.

Proszę również pamiętać o tym, że osoby zainteresowane, które mają dzieci, które będą występowały o to świadczenie, będą to mogły zrobić w ciągu 3 miesięcy, począwszy od 1 kwietnia br. Osoby składające wnioski w tym terminie otrzymają wyrównanie.

Obecnie nie ma możliwości składania wniosku ani u nas, ani nigdzie indziej, dlatego zwracamy się z apelem o nie składanie, nie wysyłanie do nas wniosków które Państwo znajdujecie w gazetach czy internecie, ponieważ program wchodzi w życie od 1 kwietnia i od tego momentu będzie można takie wnioski składać.

O wszystkich istotnych informacjach będziemy Państwa na bieżąco informować poprzez zamieszczenie informacji na stronie internetowej Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Trzcianie, oraz poprzez ogłoszenia lokalne.

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej
w Trzcianie
mgr Elżbieta Burkowicz

 

Wprowadzenie: M.R.