powiększ tekst A A A

piątek 23.03.2012

Kategoria
Pozostałe informacje

MOST NA CZARNYCH BŁOTACH ZGŁOSZONY DO KONKURSU

    Jeszcze tylko do 30 marca 2012 roku można zgłaszać zrealizowane przedsięwzięcia do XVI Edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Modernizacja Roku 2011", który promuje: funkcjonalność modernizowanych i przebudowywanych budynków i budowli, nowoczesność technologii i rozwiązań projektowych, stosowanie nowej techniki, nowoczesnych efektywnych i bezpiecznych urządzeń, wysoką jakość wykonawstwa robót budowlanych i konserwatorskich, stosowanie nowych wysokiej jakości materiałów, wysokie efekty ekologiczne. 
   Kandydatów może zgłosić właściwie każdy: inwestor, wykonawca, projektant, instytucja, developer, urząd miasta, powiat, gmina, stowarzyszenie, izba, związek, instytucje, a także osoba prywatna. 
   Wśród zgłoszonych do tej pory zmodernizowanych obiektów jest most na drodze powiatowej w Kamionnej na tzw. „Czarnych Błotach". Przypomnijmy, że uroczyste oddanie tego obiektu do eksploatacji miało miejsce 9 maja 2011 roku. 
   W tegorocznej XVI. edycji tego konkursu, ustanowiono specjalna nagrodę dla najlepszej modernizacji w 2011 roku, która zostanie wybrana w powszechnym głosowaniu. Wystarczy kliknąć na baner Oddaj swój głos w "PLEBISCYCIE MR2011" lub przez bezpośrednią stronę www.modernizacja-roku.pl/plebiscyt. Znajduje się tam fotograficzna dokumentacja zgłoszonych obiektów, można wybrać ten najlepszy i kliknąć, stając się w ten sposób jurorem w naszym konkursie.
    Nagrodę otrzyma nie tylko zwycięski obiekt. Organizatorzy przewidzieli cenne nagrody dla wszystkich uczestników "PLEBISCYTU MR 2011". Dodatkowo wśród głosujących rozlosowane zaproszenie na uroczystą galę na Zamku Królewskim w Warszawie połączona z rozdaniem nagród w Konkursie "Modernizacja Roku 2011". Klikasz, przyznajesz nagrodę obiektowi i sam też ją zdobywasz - zachęcają organizatorzy konkursu.
    Zatem głosujmy ! Najlepiej na pięknie się prezentujący most na Czarnych Błotach !