powiększ tekst A A A

czwartek 08.02.2018

Kategoria
Pozostałe informacje

INFORMATOR GMINY TRZCIANA ZA ROK 2017

        Pomimo, że już "zakorzeniliśmy się" nieco w roku 2018, wróćmy jeszcze na monent do wydarzeń minionego 2017 roku. Przedstawiamy Państwu podsumowanie 2017 roku w formie Informatora Gminy Trzciana za 2017 rok. Stanowi on przypomnienie ubiegłorocznych wydarzeń, zrealizowanych inwestycji, działań podejmowanych przez gminę, stowarzyszenia i inne organizacje działające w lokalnym środowisku.
W Informatorze znajdziecie Państwo informacje m. in. o inwestycjach realizowanych na terenie Gminy Trzciana, zamierzeniach inwestycyjnych na 2018r., dane na temat budżetu, oświaty, kultury i sportu. Zawarliśmy w nim także informacje o działalności Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, Środowiskowego Domu Samopomocy w Rdzawie, jednostkach OSP, "Babciakach", Kołach Gospodyń Wiejskich, Klubie Sportowym Trzciana 2000, Szkółce Piłkarskiej B&T Trzciana, kabaretach, drużynie harcerek „Silva". W informatorze znalazły się także informacje dotyczące zmian w zakresie gospodarki odpadami komunalnymi.

        Przekazujemy Państwu Informator w wersji elektronicznej- ze względu na wielkość przedstawiamy go w podziale na 2 części:

Informator Gminy Trzciana za rok 2017:

Część 1 (strony od 1-20)

Część 2 (strony od 21-40)

Serdecznie zachęcamy do lektury naszej broszury.

wprowadzający: AB