powiększ tekst A A A

wtorek 18.09.2012

Kategoria
Komunikaty, ostrzeżenia

SZLACHETNA PACZKA

W tym roku SZLACHETNA PACZKA ... pomoże Gminie Trzciana i w Limanowej!!

            Po jedenastu latach, SZLACHETNA PACZKA otwiera swój rejon w Limanowej - tym samym obejmie swoją pomocą mieszkańców GMINY TRZCIANA. W ten sposób wolontariusze SZLACHETNEJ PACZKI pomogą potrzebującym mieszkańcom Trzciany i okolic. Swoim działaniem obejmie rodziny, dla których wspracie materialne, bedzie impulsem do zmiany z miejscowości: Limanowa, Sowliny, Łososina Górna, Młynne, Laskowa, Kamionka Mała, Żegocina, Łąkta Dolna, Trzciana, Leszczyna, Kamionna, Ujazd, Rdzawa oraz Kierlikówka.

 

Właśnie rozpoczęło się poszukiwanie wolontariuszy. Dołączą oni do "Drużyny SuperW" - ekstraklasy wśród wolontariuszy. W każdym rejonie, w tym i w Limanowej i Gminie Trzciana, wolonatriusze odwiedzają najbardziej potrzebujących. Stanowią jedno z wazniejszych ogniw w spełnianiu marzeń osób niezamożnych. To oni jako drużyna są pośrednikami pomiedzy rodziną, osobą starszą, samotną lub niepełnosprawną a darczyńcą.

 

Każdy człowiek zaangażowany w projekt ma możliwość rozwoju swojego potencjału, poczucia wpływu na otoczenie i przekonania, że warto współpracować z innymi ludźmi.

 

W tym roku SZLACHETNA PACZKA szczególnie chce dotrzeć do rodzin w których jest chore lub niepełnosprawne dziecko, występuje niepełnosprawność w rodzinie oraz do osób starszych i samotnych.

 

Juz dzis na stronę www.superw.pl i wypełnij formularz złoszeniowy (REJON LIMANOWA I OKOLICE), zostań wolonatriuszem i zagraj w meczu o lepsze zycie tych, którzy jeszcze nie wiedzą, że mają szansę wygrać z biedą!

Foto relacja: