powiększ tekst A A A

poniedziałek 11.03.2019

Kategoria
Informacje Urzędu Gminy

Obchody "Dnia Kobiet"

       W sobotę 9 marca zgodnie z coroczną już tradycją w Gminnej Świetlicy w Trzcianie odbyły się obchody „Dnia Kobiet”, organizowane przez Wójta Gminy Cezarego Stawarza, Kierownika Świetlicy Pawła Srokę, oraz dzięki uprzejmości Stowarzyszenia Aktywnych Kobiet z Trzciany, które przygotowały poczęstunek dla Gości.

W „Wieczorze Rozrywkowym” wzięło udział kilkadziesiąt Pań z z różnych środowisk w naszej gminie m.in.: kół gospodyń, przedsiębiorców, pracowników administracji i jednostek budżetowych., Jednostek Samorządowych, a przygotowany koncert muzyki „Akustycznie o Kobietach” w wykonaniu amatorskiego zespołu w składzie Joanna Biernat, Justyna Łukasik, Szymon Ciszek, Artur Sałaja, Stefan Chyrc wzbudził ogromne pozytywne emocje. Utwory Wodeckiego, Zauchy, czy Stare Dobre Małżeństwo sprawiły że każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Już na zakończenie, oprócz słodkiego poczęstunku, nasze Panie spotkała wyjątkowa niespodzianka. Otóż każda z Nich otrzymała od Wójta Gminy okolicznościowego tulipana – w podziękowaniu za to, że “czynią ten świat piękniejszym i lepszym”.

   Wszystkim paniom natomiast jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego, wiele radości życiowej i tego, aby pomyślność towarzyszyła im każdego dnia. Liczymy, że i w przyszłym roku spotkamy się z tej okazji w Gminnej Świetlicy w Trzcianie.

Szczególne podziękowania dla pań Z „Stowarzyszenia Aktywnych Kobiet” za pomoc w organizacji „Wieczoru Rozrywki”

 

Tekst i zdjęcia: P.S.

Wprowadzenie: M.R.