powiększ tekst A A A

środa 24.04.2019

Kategoria
Informacje Urzędu Gminy

ZAPROSZENIE NA GMINNY BIEG ORAZ MARSZ KONSTYTUCJI 3 MAJA

       W związku ze zbliżającym się świętem narodowym czyli kolejną rocznicą uchwalenia Konstytucji 3 Maja, Wójt Gminy Trzciana oraz Organizatorzy podjęli inicjatywę zorganizowania na terenie gminy „VI Gminnego Biegu Konstytucji 3 Maja" oraz „VI Marszu Konstytucji 3 Maja". Serdecznie zapraszamy do wzięcia czynnego udziału w tych przedsięwzięciach. Inicjatywa ta po raz pierwszy jest organizowana na zasadzie rywalizacji.

Trzy pierwsze miejsca zostaną uhonorowane pucharami i statuetkami, a nazwiska wszystkich uczestników zostaną wymienione w serwisie internetowym Gminy.
Świadomi jesteśmy, że pamięć o ważnych wydarzeniach i przodkach powinna być w pierwszej kolejności pielęgnowana w lokalnych małych ojczyznach. Bardzo prosimy o przybycie i uczestniczenie w tym biegu, który będzie nie tylko hołdem dla przodków, ale również okazja integracji międzypokoleniowej.

Warunkiem uczestnictwa w biegu jest zapoznanie się z regulaminem biegu oraz wypełnienie i przekazanie do Biura Organizatora: karty zgłoszenia oraz karty zgłoszenia grup szkolnych.

Elektronicznie: przez stronę www.timing4u.pl https://elektronicznezapisy.pl/event/3757.html

Organizatorzy zapewniają napoje i drobną przekąskę dla uczestników biegu i marszu. Każdy uczestnik otrzyma również certyfikat potwierdzający udział w biegu.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

 

Tekst: P.S.

Wprowadzenie: M.R.

Foto relacja: