powiększ tekst A A A

poniedziałek 24.06.2019

Kategoria
Pozostałe informacje

VII Gminny Konkurs Plastyczny pt. „Podwodny Świat”

       11 czerwca 2019 roku w Publicznym Przedszkolu w Trzcianie odbyła się VII edycja konkursu plastycznego dla dzieci pięcio i sześcioletnich z naszej gminy. Tym razem tematem przewodnim był „Podwodny Świat".

Uczestnicy wykonali piękne i oryginalne prace, trudno było wybrać zwycięzców.

W kategorii dzieci sześcioletnich zwyciężył Kamil Rzepecki z Oddziału Przedszkolnego w Kamionnej, wyróżnienie zdobył Adrian Zym z Oddziału Przedszkolnego w Leszczynie.

W grupie pięciolatków zwyciężyła Wiktoria Dec z Publicznego Przedszkola w Trzcianie, wyróżnienie zaś zdobyła Marlena Kępa z Oddziału Przedszkolnego z Kamionnej.

Zwycięzcy oraz wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe, które wręczyła Pani Barbara Szumańska, zastępca dyrektora ZPO w Trzcianie.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i mamy nadzieje że za rok znów dzieci zaskoczą nas swoją oryginalnością, pomysłowością i estetyką podczas kolejnej edycji konkursu plastycznego.

Organizatorkom konkursu Pani Marii Łukasik i Karolinie Nowak serdecznie dziękujemy za wszelkie działania związane z przygotowaniem konkursu.

 

Materiał nadesłany.

Wprowadzenie: M.R.