powiększ tekst A A A

niedziela 26.06.2011

Kategoria
Pozostałe informacje

CHOLA "CUD" W ZINTEGROWANEJ EWANGELIZACJI POPRZEZ ŚPIEWANIE KONCERT W SZCZYRZYCU

Schola "Cud" z Parafii w Kierlikówce wraz ze scholą "Perełki Niepokalanej" z Łapanowa oraz uczestnikami Warsztatu Terapii Zajęciowej w Łapanowie w niedzielę - 26 czerwca o godzinie wystapili w Opactwie O.O. Cystersów w Szczyrzycu.
Koncert "Połączeni śpiewajmy Panu" został zarejestrowany przez profesjonalną ekipę i niebawem ukaże się na płycie DVD, do której załącznikiem będzie folder informacyjny o inicjatywie, jej uczestnikach i osobach wspierających realizowany przez wspomniane grupy projekt integracji poprzez wspólne śpiewanie.
Opiekunka grupy "Cud" - Pani Małgorzata Mikołajek - tak relacjonuje to, co działo się w Szczyrzycu: "Wyjeżdżając z Kierlikówki żegnał nas deszcz. Szczyrzyc przywitał nas słoneczna pogodą. Mimo niskiej temperatury nasze serca były rozgrzane emocjami związanymi z nagraniem i pracą z profesjonalnymi akustykami. Od 14:00 zaczęła się próba i przygotowania. Pogoda zaczęła się psuć. Godzina 16:00 - powraca słońce i energia, która gdzieś sie wypaliła po 2 godzinach prób. Rozpoczynamy spotkanie. Wspaniała publiczność, wśród której są też nasze rodziny i znajomi, chętnie dołącza do śpiewu - wspólnie chwalimy Pana. W miejsce niepokoju pojawia się radość wspólnotowego spotkania. O złej pogodzie przypomina tylko wiatr, który "śpiewa" do mikrofonów i burzy nam fryzury. Dziękujemy za ludzi dobrej woli, którzy wspomogli nas duchowo i finansowo".