Przy Świetlicy w Kamionnej w ostatnim czasie wykonano prace związane z ułożeniem krawężników, miejsca parkingowego dla niepełnosprawnych, posadzono nowe katalpy, trzmieliny, jałowce, kwiaty oraz ułożono kamyczki.
Dziękujemy serdecznie Pani Sołtys Kamionnej Krystynie Dudziak za inicjatywę, zakup i posadzenie drzewek i kwiatów oraz sfinansowanie zakupów ze środków sołeckich.
Dziękujemy Pani Przewodniczącej Renacie Paruch za wsadzenie krzewów.
Dziękujemy Panu Radnemu Gminnemu Stanisławowi Pastuszakowi za wykonane prace ziemne.
Dziękujemy Pracownikom Urzędu Gminy za ułożenie krawężników, wykonanie miejsca dla niepełnosprawnych oraz rozsypanie kamyczków.